גיא ניב נהג אמבולנס לשעבר בעל ניסיון והכרות של 20 שנה בעבודה עם אוכלוסיה מבוגרת וגריאטרית מכיר את כל בתי האבות והדיור המוגן בירושלים וסביבתה. גיא ניב מכיר מקרוב את כל בתי האבות והדיור מוגן בירושלים ועל כן הוא מייעץ ומכוון ללא תשלום באיתור בתי אבות על מחלקותיו השונות(עצמאים/תשושים.סיעודי,תשוש נפש)בתי האבות שונים האחד מן השני חלקם משלבים כמה מחלקות שונות וחלקם מחלקות ספציפיות בלבד גיא ניב יעמוד איתכם מקרוב על ההבדלים בינהם בכדי למצוא את המקום הטוב ביותר עבור יקירכם על פי קריטריונים שלכם

לאור ניסיוני בעבר כנהג אמבולנס וניסיון משפחתי בהתמודדות עם מחלת הסבא והסבתא זיהיתי קושי בהתמודדות של ההורים שלי והדודים במציאת  פתרון ולכן החלטתי לקחת את המושכות וללמוד את הנושא מקרוב.

משפחות יקרות, הגיעה העת בו הוריכם היקרים חוו שינוי בתפקוד היומי העצמאי שלהם, מצב זה גורר שינויים מהותיים בתפקוד ובהתמודדות הנפשית וההורים שלכם זקוקים לאהבה לתמיכה ולעידוד יותר מאי פעם. לאור זאת מוצע לכם לשקול לצרף איש מקצוע שיעזור לכם בעצות מקצועיות בסיטואציה כזו עם ההורים בה אתם מעורבים רגשית קשה לקבל החלטות שקולות ונכונות.

אני מציע לכם ייעוץ לבחירת בתי אבות והכוונה ללא תשלום. איתור בית אבות סיעודי / בית אבות לתשושי נפש בירושלים והסביבה ללא תשלום בכל שלבי התהליך החל משלב האשפוז בבית החולים  וחזרה לבית אם ניתן. ועד למציאת פתרון בבית אבות מתאים בין אם זו מחלקה לעצמאים /סיעודיים או חולי אלצהיימר.

אנו נקיים מפגש ראשוני על מנת לעשות אפיון צרכים ולנסות להתמקד ככל האפשר בהגדרת הסטטוס התפקודי בכדי למצוא את הפתרונות המגוונים שניתן להציע עד למצב מציאת בית האבות  בירושלים המתאים ביותר עבורכם.

אני אמסור לכם את כל המידע הנדרש והנחוץ כדי לא לעשות טעות בבחירת בית האבות אנו ניפגש ונעשה סיור היכרות עם מספר בתי אבות בירושלים בכדי לעמוד מקרוב על המאפיינים בכל מקום.

הייעוץ והליווי שלי אינם כרוכים בתשלום או בהתחייבות כלשהי לא כלפיי ולא כלפי אף גוף אחר. יש לי הסכמי השמה עם כל בתי האבות בירושלים ואני פועל באופן אובייקטיבי בכדי למצוא את הפתרון האולטימטיבי עבור יקירכם.

אל תהססו לפנות אליי אני מכיר את כל בתי האבות בירושלים מעל ל25 שנה ובעל ניסיון רב והמלצות רבות.

אני מתחייב

ללוות ולייעץ ללא תמורה

לנסות ולמצוא את הפתרון היעיל והאפקטיבי להורים בכל שלב

ולהשתמש  בכל הניסיון שלי על מנת למצוא פתרון נכון ומספק עבורם

לשיחת התייעצות ללא התחייבות טלפנו אליי 0526233330

גיא ניב "בשיבה טובה"