בית אבות לתשושי נפש

pic

ברוב המקרים ההורים המתבגרים מנהלים אורח חיים עצמאי בביתם אך עם השנים חלה אצל רבים מהם הידרדרות במצבם הרפואי כמו ירידה בקוגניטיביות ובזיכרון ולכן הרופא המטפל ממליץ על העברה לבית אבות לתשושי נפש או לבית אבות לתשושים כדי שההורה היקר יקבל את כל הנדרש ויחיה חיים מכובדים עד סוף ימיו.

בתי אבות לתשושים / תשושי נפש בירושלים 

בירושלים נמצאים כמה בתי אבות לתשושי נפש שמספקים טיפול טוב. אצל כולם קיימת הקפדה רפואית על כל צורך שקיים לחולה הספציפי כפי שהוגדר על ידי הרופא המטפל.

בכל אחד מבתי האבות לתשושים הללו קיים צוות רפואי המתמחה בגריאטריה, הבודק לעיתים קרובות כל אחד מהחולים ובהתאם לממצאים מיידע את הצוות הסיעודי הכולל אחים ואחיות לגבי אופן הטיפול בחולה כדי לשפר את מצבו הרפואי.

תשושי הנפש זקוקים לעזרה בתחומים רבים כולל רחצה, הלבשה, שימוש בשירותים והאכלה ובמקביל חשוב להעניק להם העשרה כדי שהמוח שלהם יפעל באופן המירבי האפשרי, כמו משחקי חשיבה, גירוי חושי, סרטים, שיחות, מפגשים חברתיים הכוללים שירה וכו'.

אחת הנקודות החשובות ביותר היא תמיכה של בני המשפחה והצוות כדי להקל עליהם במעבר מעצמאות למסגרת של תשושים שמכבידה עליהם בכל צורה ובעיקר בפאן הנפשי.

 

הבחירה הנכונה עבור הורים תשושים או תשושי נפש בירושלים

בני המשפחה באופן טבעי אינם מתמצאים בתחום תשושי הנפש ולכן חשוב שתהיה להם יד מכוונת. אנחנו מעניקים ליווי ענייני ואחראי לאורך כל הדרך עד מציאת הבחירה הנכונה עבור ההורה. בשלב ראשון מאפיינים באופן מעמיק את הצורך של כל מטופל בהתאם לדרישות הרפואיות שלו ולהמלצות של הרופאים המטפלים. בהתאם לכך אנו ממליצים על כמה מקומות שעומדים בקריטריונים הללו.

השוני בין המקומות נובע מהמיקום הגיאוגרפי, גישה בתחבורה ציבורית מאפיין חברתי מאופן הפעילות בכל מקום, מהאפשרות לשלב במקום גם בן זוג שהוא עצמאי וקריטריונים נוספים.

במהלך הסיור בבית אבות לתשושי נפש, נפגשים בני המשפחה עם הצוות הסיעודי ומקבלים מידע ממקור ראשון, מסיירים בחדרים בחדר האוכל, בחדרי החוגים חדר פיזיוטרפיה ובגינה כדי להבין מה הייחוד של כל מקום,

ההתלבטויות בבחירת בית אבות לתשושים הן רבות, ויש צורך בייעוץ לבחירת בית אבות שיתאים לכם. היועץ המיומן שלנו מלווה את בני המשפחה בהכוונה למציאת בית אבות לתשושי נפש בירושלים.

המעבר לבתי אבות כרוך בתשלום לבית האבות הסיעודי אשר אותו ניתן לממן על ידי משרד הבריאות או באופן פרטי וגם להיעזר בביטוח סיעוד(על כך נייעץ באופן פרטני)

התקשרו עכשיו 0526233330