דיור מוגן דתי בירושלים

pic

חיפשתם דיור מוגן דתי בירושלים? אתם במקום הנכון! אנשים מבוגרים השומרים על אורח דתי ומעוניינים לעבור לדיור מוגן, מחפשים מקום שבו יוכלו לשמור על הצביון הדתי שלהם אשר נהנו ממנו לאורך שנים רבות. אנחנו בשיבה טובה, יכולים לערוך איתם סיורים בכמה מקומות המותאמים לציבור הדתי כך שכל אחד מהדיירים ייהנה מכל היתרונות, כפי שחי עד עתה בביתו. 

דיור מוגן מותאם לדתיים 

חשיבה עמוקה ותכנון קפדני מובילים את מנהלי הדיור המוגן להקים בית שהוא מעטפת הכוללת את כל צרכיהם של המבוגרים מבחינה רפואית תוך שילוב הפאן הדתי לאורך כל השנה.

קיימים בתי אבות איכותיים וברמה גבוהה אשר מציעים לציבור הדתי שהייה במקום שבו פועל בית כנסת, אפשר להתפלל בו שלוש פעמים ביום, בסופי שבוע ובחגי ישראל.

בית הכנסת הוא המרכז הרוחני של דיירי הבית ולכן מתקיימים בו שיעורי תורה וגמרא והרצאות אחת לשבוע על פרשת השבוע. אווירת השבת נשמרת בקפידה, מדליקים יחד נרות שבת ונהנים מהארוחה המסורתית בערב שבת אשר בסיומה שרים זמירות שבת ונהנים מהאווירה הייחודית. 

צוות התזונאים והטבחים אחראי על הכנת מאכלים כשרים בפיקוח משגיח כשרות ואוכל מהדרין או באישור זרם ספציפי כמו בד"צ עבור הציבור החרדי ועל פי בקשתם.

חדרים המותאמים לציבור הדתי 

החדרים בנויים מראש לנוחיותם של שומרי המסורת העצמאיים והם מצוידים בשעון שבת ושני כיורים כדי להפריד בשר וחלב עבור מי שאוכל בחדרו ולא בחדר האוכל. החדרים נוחים ומרווחים ומותאמים לאדם יחיד או לזוג, יש בהם מקלחת איכותית, אביזרי בטיחות כמו ידיות אחיזה במקלחת ובשירותים ולחצני מצוקה ברחבי החדר למקרה שהדייר במצוקה וזקוק לעזרה מיידית.

בדיקות לפני הכניסה לדיור מוגן דתי בירושלים

טרם הכניסה לדיור המוגן נערכת לכל מועמד ועדה הבוחנת התאמתו  הפיזית והרפואית כדי להבין את אופן תפקודו ואת היכולת שלו לנהל אורח חיים עצמאי ובלתי תלוי.

ההשגחה הרפואית כוללת מעטפת הדואגת 24/7 לכל דייר בדיור המוגן. ישנה מרפאה עם אחות 24/7 ורופא מספר פעמים בשבוע.

בדיור מוגן דתי בירושלים מתקיימות פעילויות בהפרדה לנשים וגברים וישנן גם פעילויות חברתיות משותפות.

בנוסף לכך הדיירים נהנים מפעילות עשירה הכוללת ריפוי בעיסוק, הרצאות. מקהלה. אקטואליה, טיולים וחוגים. כמו כן שרותי פיזיותרפיה בהתאם לצורך, קלינאית תקשורת, דיאטנית , שרותי אחות רופא ועובדת סוציאלית.

מתלבטים איך לבחור בית אבות? הכנסו לכאן!

אורח חיים עצמאי בדיור מוגן 

מבוגרים שמצבם הבריאותי הוא תקין ומסוגלים לנהל אורח חיים עצמאי, נהנים מחיי חברה עשירים הכוללים הרצאות, פעילות חברתית, קונצרטים, היצע נרחב של חוגים ועוד. 

ברוב הקומפלקסים קיימת גינה מטופחת רחבת ידיים, אשר הדיירים נהנים לשבת בה על הספסלים הנוחים, ליהנות מהשמש בימים יפים, לשוחח עם חבריהם וגם לארח את בני משפחתם המגיעים לבקר אותם.

כמו כן יכול הציבור הדתי להשתתף בנסיעות לטיולים בארץ ובחו"ל אשר מותאמים לאורח החיים שלהם. לוח הזמנים בטיולים הללו לא כולל פעילות בסופי השבוע מלבד הליכה לבית הכנסת המצוי בתוך המלון או בסמוך אליו. 

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לתת לכם הכוונה וייעוץ בבחירת דיור מוגן מותאם לצביון הדתי מתוך ניסיוננו רב השנים בהכוונת משפחות

טלפנו לשיחה ללא התחייבות 0526233330

התקשרו עכשיו 0526233330