ייעוץ לגיל הזהב

pic

הורינו מתבגרים והופכים עם הזמן לתלותיים יותר ויותר בבני משפחתם. הם פחות עצמאיים, זקוקים ליותר עזרה ולעיתים אף מידרדרים תפקודית ונעשים סיעודיים. בני המשפחה צריכים להתמודד עם מציאות חדשה ושונה המלווה פעמים רבות במעמסה רגשית ופיסית, על מנת לסייע או לסעוד את ההורה. המצב החדש לעיתים אינו מותיר ברירה וההורה המתבגר עובר לבית אבות או לדיור מוגן. 

לשם התמודדות נכונה עם המצב החדש, מומלץ מאוד לקבל הכוונה וייעוץ מאנשי מקצוע בעלי ידע רחב בתחום והיכרות עם כלל המוסדות, בתי האבות והדיור המוגן בירושלים. יועץ מקצועי יוכל לתת לכם שלל פתרונות על סמך ניסיון רב שנים במציאת מסגרות לאוכלוסייה בגיל השלישי ולכוון אתכם למוסד המתאים ביותר ליקיריכם, שכן כל מוסד שונה באופן כזה או אחר מקודמו.

מידע רב על המוסדות בסביבה

אם אתם מתגוררים באזור ירושלים, בוודאי גם אתם מודעים לעובדה כי האזור משופע בבתי אבות ומתחמי דיור מוגן לגיל הזהב. ייעוץ מאנשי מקצוע בתחום זה יוכל לעזור לכם לבחור את המוסד המתאים ביותר לפי צרכיו של הקשיש ורצונותיו. 

בחלק מהמוסדות ישנן מחלקות לקשישים או חולים סיעודיים. במחלקה ישנו צוות רפואי של אחים ומטפלים בתחום הגריאטריה והאשפוז במחלקה כזו כולל טיפול אישי כגון רחצה, הלבשה, האכלה ועוד.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונציג מטעמנו יערוך לכם ביקור בכל אחד מהמוסדות שנמצאו מתאימים ויוצגו בפניכם  היתרונות והחסרונות של כל מוסד בהתאם לצרכים של יקיריכם.

הניסיון הרב והידע העשיר שצברנו יכול לסייע לכם בהבנה של הצרכים הספציפיים  ליקיריכם, ובבחירת המוסד המתאים ביותר עבורם.

בחירת בית אבות בהתאם למצבו הרפואי של הקשיש

מוסדות רבים מעניקים שירותים שונים בהתאם למצבים רפואיים שונים. 

מחלקות לתשושי נפש מותאמות  לאנשים מבוגרים שהתפתחה אצלם ירידה קוגניטיבית שהביאה להתפתחות של דמנציה והתפתחות של אלצהיימר.

במידה ויקירכם אובחן על ידי גריאטר כחולה אלצהיימר יש לשקול העברה שלו לבית אבות לחולי אלצהיימר למחלקה לתשושי נפש על מנת לקבל את הטיפול הטוב והנכון עבורו, כמו למשל פעילות קוגניטיבית ותעסוקתית המשמרת תפקודים מוחיים קיימים ומשמרת מצב קיים כדי שלא תהיה הידרדרות קוגניטיבית מהירה.

לרוב המשפחות מנסות להשאיר את ההורה בבית עם בן זוגו המתפקד או עם עובד זר דבר היוצר נטל מאוד קשה על בן הזוג, ויוצר תלות מאוד גבוהה וכובל את בן הזוג הבריא בבית סביב הבן זוג הדמנטי ויוצר מתח רב ביניהם, ולעיתים אף מלווה בהתפרצויות כעס ואלימות כלפי בן הזוג הבריא ולא מתוך שנאה אלא מתוך בלבול וחוסר התמצאות עד כדי חוסר זיהוי של בן הזוג.

השילוב של אדם דמנטי בבית אבות לתשושי נפש מאוד מומלץ ונכון בעיקר כלפיו וגם מייצר שקט לבן הזוג הבריא ולמשפחה.בכל המחלקות לתשושי  נפש ישנה השגחה לאורך כל היממה ופעילויות מגוונות בתחום הפיזי והקוגניטיבי וכן שרותי אחות 24/7 ורופא פסיכוגריאטר על פי צורך.

אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ולהיעזר בניסיוננו רב השנים ללא התחייבות וללא עלות

גיא 0526233330

התקשרו עכשיו 0526233330