כל הפתרונות עבור דיור סיעודי

pic

כשההורים מתבגרים ואט אט משנים סטטוס והופכים לסיעודיים או תשושי נפש ועל הילדים ובני המשפחה נוצרת מעמסה וקושי רב להתמודד עם המצב החדש המצריך חשיבה מחודשת ותכנון עתידי לטיפול בהורים, על כן אנו ממליצים להיעזר בנו בניסיון ובידע שצברנו במשך השנים על מנת למצוא פתרון הולם ומתאים עבור יקירכם בבית מוגן וזאת ללא עלות או וללא התחייבות.

ליווי, הכוונה וייעוץ מקצועי

הדרך הנכונה כיצד לטפל בנושא זה היא לפנות אלינו כדי לקבל הכוונה מקצועית מאנשי שירות העוסקים בתחום זה ומכירים היטב את כל בתי אבות הסיעודיים בירושלים.

אנחנו נשמח לפגוש אתכם כדי לקבל את מלוא המידע על מצבם הרפואי של ההורים, לעיין במסמכים הרפואיים ולבצע יחד אתכם סיעור מוחות. אנחנו מכירים את הייחוד של כל אחד מהמוסדות בירושלים ולכן נוכל להציע לכם את המקומות הרלוונטיים.

נספר לכם על כל אחד מהם ונסביר לכם מהם ההבדלים בין מוסד זה למוסד אחר, נחשוב יחד לאיזה מוסד יהיה לבני המשפחה הכי נוח להגיע אם יש כמה מוסדות שהם רלוונטיים מבחינת סוג הטיפול שהם מעניקים למטופלים.

סוגי המוסדות הסיעודיים בירושלים

המחלקות בבתי אבות לתשושי הנפש כוללות חולים המסוגלים לבצע חלק מהפעולות הבסיסיות אך עם זאת עקב מצבם הבריאותי או הנפשי זקוקים להיות בהשגחה רפואית מלאה.

במוסדות מסוימים קיימות מחלקות לחולים סיעודיים. שם החולים מקבלים טיפול רפואי על ידי צוות אחים ומטפלים המומחים בגריאטריה. האשפוז כולל טיפול אישי כמו רחצה, הלבשה, החלפת מכנסונים, האכלה, קבלת מלוא התרופות וביצוע טיפולים ממוקדים כגון חבישה ומעקב אחרי פצעים (פצע לחץ שנגרם מישיבה ממושכת או שכיבה ממושכת ועלול לסכן חיים), ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה בהתאם לצורך.

בכל המקומות הללו קיים רופא נוכח במחלקות השונות ומודע למצבו של כל אחד מהמטופלים, הוא בודק אותו לעתים תכופות, מוסיף או משנה מינון של תרופות ובמקרים חריגים מבקש לפנות אותם לבית החולים לצורך אבחון מעמיק.

סיור במוסדות הסיעודיים בירושלים

אין טוב ממראה עיניים ולכן השלב הבא בתהליך הוא ביקור בכל אחד מהמוסדות שנמצאו מתאימים ולבחון מקרוב התאמה של המועמד לאשפוז לפי צרכיו. במהלך הסיור הנציג שלנו מציג את המבנה ואת סדר היום בכל אחת מהמחלקות, מציג את הצוות הסיעודי ובני המשפחה מתרשמים מהתנהלות המחלקה. לאחר בחינה של היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמקומות, מקבלת המשפחה תמונה ברורה יותר על בית האבות שלדעתם הוא המתאים ביותר עבור ההורים ומקל על החלטתם.

עלויות של שהייה במחלקות הסיעודיות

העלויות החודשיות של אשפוז סיעודי במחלקות השונות, תשושי נפש/סיעודי משתנות בין מקום למקום על פי אופי המקום ורמת המלונאות. ישנם מקומות שניתן לשלם במימון פרטי וגם דרך קוד משרד הבריאות, נציגנו ישמח להסביר ולהרחיב בנושא.

נשמח לסייע גם לכם ולהעניק לכם מהידע העצום שלנו כדי שההורים יהיו במקום הנכון עבורם.

התקשרו עכשיו 0526233330