שירותי סיעוד בירושלים

pic

ההורים מתבגרים עם השנים וצצות בעיות בריאותיות שונות. הם נותרים עצמאיים ככל שהם יכולים אך מגיע שלב שבו הם לא מסוגלים לדאוג לפעולות אלמנטריות ולכן אין ברירה אלא לחפש עבורם שירותי סיעוד בירושלים.

הכוונה למוסדות עם שירותי סיעוד בירושלים

הפעילות הייחודית שלנו היא מציאת מקום עם שירותי סיעוד בירושלים המתאים ביותר עבור כל אדם בהתאם לבעיות הבריאותיות שמהן הוא סובל.

קיימים כמה וכמה בתי אבות בירושלים ובהם פועלות מחלקות סיעודיות עבור חולים סיעודיים, חולים סיעודיים מורכבים ותשושי נפש.

המטרה שלנו היא לחפש עבור כל אדם את המחלקה אשר בה הוא יקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. עם השנים מחלקות רבות פיתחו מיומנויות וניסיון במחלות ספציפיות כמו סוכרת או עבור מי שעבר אירוע מוחי ולכן המגמה היא לשייך חולים ספציפיים למחלקות הייעודיות הללו כדי שיקבלו את הטיפול האיכותי ביותר האפשרי.

שיטת העבודה למציאת מוסד עם שירותי סיעוד בירושלים

השלב הראשון במציאת המוסד הסיעודי הוא שיחה שלי עם בני המשפחה. אני מקבל מהם מידע מפורט על האישיות של האדם, אילו שפות הוא דובר ועל מצבו הבריאותי שהידרדר בשנים האחרונות. אני בוחן את כל המסמכים הרפואיים ואת מכתב ההפניה של הרופא המטפל או הרופא הגריאטרי כדי לזקק באופן מדויק את הצורך שלו.

לאחר מכן, אני מציע לבני המשפחה מספר מוסדות שלדעתי הם המתאימים ביותר עבור ההורה המתבגר ואנו יוצאים לסיור במקומות הללו. המבוגרים לא מטיילים במצבם הפיזי ברחבי המוסד אך במקרים שהם יוצאים החוצה, נחמד להם מאד לראות את הגינה המטופחת והפרחים הפורחים בכל מקום. דבר זה מעלה את מצב הרוח שלהם ומשמח אותם מאד.

חשוב מאד להתרשם מהצוות הרפואי מצורת ההתנהלות שלהם, האדיבות, חשיבות השירות האישי והחיוך שעל פניהם. רוב הצוותים הרפואיים רואים בעבודתם שליחות והם מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר תוך התחשבות מקסימלית במטופל ותוך שמירה על קשר איכותי רציף עם בני המשפחה.

בכל אחד מהמוסדות הללו יש רופא במחלקה אשר מכיר היטב את מצבו הרפואי של כל אחד מהחולים הרופא בודק את כל אחד מהם לעיתים תכופות והוא ערני לכל שינוי במצבם. הימצאותו של רופא במקום לאורך כל היממה מעניקה שקט נפשי למשפחה כיוון שאם נוצרת בעיה היא מטופלת תוך פרק זמן קצר ואם נראה כי יש החמרה, המטופל מועבר לבית חולים להמשך טיפול.

המעטפת המלאה מעניקה למשפחה שקט נפשי שההורה מטופל כיאות והם באים לבקר אותו בהתאם ליכולות שלהם.

סגירת מיקום עבור ההורה במוסד סיעודי

לאחר הסיורים במוסדות עם שירותי סיעוד בירושלים, קובעים בני המשפחה את סדר העדיפויות שלהם לגבי המיקומים השונים. מהו המקום שנראה להם המתאים ביותר, מה בעדיפות שנייה וכו'. אני בוחן בכל אחד מהמקומות את רמת התפוסה ומחפש מוסד שקיים בו מקום פנוי עבור מטופל זה.

לאחר הבדיקה שלי אני מיידע את המשפחה היכן אפשר לתאם הגעה, תוך כמה זמן אפשר לאשפז את האדם במקום זה או אם קיימת רשימת המתנה ומה מספרו בתור זה. בהתאם לכך, מתגבשת החלטה בכל משפחה אם להמתין או לבצע את ההליכים להעברת המטופל למוסד הסיעודי שיש בו כרגע מקום פנוי.

אשמח להעניק גם לכם שירותי ייעוץ והכוונה לבית אבות לתשושי נפש כדי למצוא עבור יקיריכם את המקום הנכון עבורם. במסגרת השירות שלי אני מעניק גם את מלוא המידע לגבי העלויות ואופן ההתנהלות כדי לקבל אישור לקוד של משרד הבריאות כדי להקל עליהם כלכלית. הדבר אפשרי רק במוסדות שמשרד הבריאות מפקח עליהם.

התקשרו עכשיו 0526233330