בית האבות " נוה הורים – מושב זקנים המאוחד"

pic

בית האבות נוה הורים ירושלים, מושב זקנים המאוחד הוא בית אבות ייחודי הממוקם בשכונת קטמון הישנה בירושלים. בעבר פעל בית אבות זה בעיר העתיקה בירושלים והיה בית האבות הראשון שהופעל בישראל.

ייחודו של בית האבות נוה הורים – מושב זקנים המאוחד

לאור עברו של בית אבות ייחודי זה, התאמנו אותו לאנשים מבוגרים אשר נהנים ממיקומו הגיאוגרפי בסמוך לפארק סן סימון, כך שהם נהנים להשקיף על הנוף המרהיב מהריאה הירוקה והפסטורלית הממלאת אותם בהנאה מרובה.

בית האבות נוה הורים ירושלים כולל שלוש מחלקות סיעודיות מפוארות, מחלקה אחת עבור תשושי הנפש החולים בדרגות שונות של אלצהיימר ומחלקה אחת עבור תשושים עצמאיים.

בהתאם למצבם הפיסי והנפשי של כל אחד מהמטופלים במקום, משייכים אותם הרופאים הגריאטריים המקצועיים למחלקה המתאימה ביותר, עבור כל אחד מהם.

במקרים רבים לאורך השנים, חלה הידרדרות מסוימת במצבם הבריאותי של התשושים העצמאיים או תשושי הנפש והרופאים ממליצים להעביר אותם לאחת מהמחלקות הסיעודיות בהתאם למצבם הספציפי, אם סיעודי רגיל או מורכב או למחלקת תשושי הנפש.

הימצאותן של כל המחלקות מאפשרת לכל מבוגר החי בבית אבות זה ליהנות מהמעבר למחלקה אחרת באותו מוסד ללא צורך בחיפוש אחר מוסד חדש וזהו יתרון עצום הן עבור המאושפז והן עבור משפחתו שאינה זקוקה לכתת שוב רגליים כדי למצוא מקום הולם והדייר נשאר באותה המסגרת שלנו המוכרת לו, הוא רק משנה קומת מגורים.

צוותים מקצועיים בבית האבות

רוב צוותי העובדים בבית אבות נוה הורים בירושלים הם עובדים וותיקים המועסקים בו כבר כמה שנים. עם הזמן הם פיתחו מיומנות רבה, צברו ניסיון משמעותי וידע רב. מקצועיות זו מסייעת בידיהם לאורך הפעילות היום יומית. הם ערים לכל תרחיש, מטפלים בכל בעיה או צורך של אחד הקשישים ומגלים תשומת לב. כל מצב שנראה חריג מצדיק קריאה לאחד הרופאים הנמצאים באופן קבוע בבית האבות שמגיע לבדוק את המטופל, להעניק לו טיפול מתאים או אם מדובר בבעיה מהותית, הוא יועבר לבית החולים.

צוותי העובדים כוללים רופאים גריאטריים ואחרים, אחים ואחיות, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסט, מרפאה בדיבור ודיאטנית המעניקים למטופלים את כל המעטפת הנדרשת עבורם, מענה אנושי ואדיב גם לבני המשפחות.

פעילות מגוונת לרווחתם של הדיירים

אנו מעניקים לדיירים פעילויות פנאי מגוונות כמו גינון, מלאכת יד, פעילות מוסיקלית ועבודה עם בעלי חיים, כדי להעניק להם קשר לעולם הקיים סביבם בכל תחומי החיים. כך הם לא יחושו שהם נמצאים בבועה ואינם מודעים לכל מה שקורה סביבם.

ניהול בית האבות

הניהול מתבצע על ידי עמותה שהיא הקדש ולכן כל ההכנסות מנותבות לטובת רווחתם של הקשישים במוסד.

נשמח לסייע גם לכם ולקלוט אלינו את בני משפחותיכם כך שיזכו כאן ליחס נפלא ולטיפול מסור, מקצועי ומכובד.

התקשרו עכשיו 0526233330